O ferce

 

Dziś większość ludzi żyje bardzo szybko w świecie nowoczesnych technologii nie oglądając się za siebie, pozostawiając naturę zupełnie z boku. My postanowiliśmy wybrać inną drogę i czerpać z natury to co najpiękniejsze tworząc markę dzięki której podwodne ekologiczne ogrody.

Podczas gdy inni robią krok naprzód, my zwracamy się do Matki Natury

Akwaria z roślinami do przede wszystkim prezentacja świata podwodnej ekologii, a nie tylko zwykła uprawa roślin. Wierzymy, że zrozumienie tego małego podwodnego ekosystemu poszerzy nasze horyzonty dzięki czemu wykażemy się większą dbałością o Matkę Naturę. FERKA to marka która koncentruje w sobie najwyższą jakość oferowanych produktów. Nasze ogromne doświadczenie w uprawie roślin wodnych pozwoliło stworzyć linię wysokiej jakości nawozów które w znacznym stopniu ułatwią prowadzenie akwarium roślinnego.

Linię FERKI uzupełniają kapsułki nawozowe Stemma i Rosetta oraz substrat podżwirowy Aquabase. Aquatilizer jest naszym pierwszym produktem do zbiorników roślinnych, zotał on stworzony w 1999 roku, po nim kolejno powstawały Balance-K, Stemma, Rosetta, Aquabase, Aquashade oraz Balance-N. Mając świadomość że posiadanie zwierząt w akwarium różni się od uprawy roślin uzupełniliśmy listę naszych produktów o szereg suplementów które wspomagają hodowlę ryb, krewetek czy raków.

Nasz pierwszy suplement diety to Arowick, powstał on w 2004 roku i został dobrze przyjęty przez hodowców Arowan. Kolejny rok to pojawienie się Goldawick dla złotych ryb, Koick dla karpi Koi oraz Beewick dla krewetek. Wszystkie te suplementy składają się z różnych witamin, minerałów oraz niezbędnych składników odżywczych. Dzięki specjalnej technologii stabilizującej witaminę C, wszystkie nasze produkty uzupełniające faunę różnią się od innych produktów dostępnych na rynku. Ci którzy dbają o zdrowie i mają świadomość tego, co niesie ze sobą niedobór witaminy C, zrozumieją jaka moc drzemie w naszych suplementach oraz jak użyteczne mogą być dla naszych zwierząt.

Wierzymy, że satysfakcja oraz szczęście z hodowli pochodzą z tego, co sami dajemy naszym rybom.

Tworząc nasze produkty przykładamy ogromną wagę do szczegółów, dzięki czemu nasze produktu znacznie różnią się od innych dostępnych na rynku.

Naszym głównym celem jest satysfakcja akwarystów.

Nasi partnerzy

Wyłączny dystrybutor na terenie Polski:
Hurtownia akwarystyczna Aqua Planet

ul. Kwiatowa 6,42-242 Marianka Rędzińska

 
REGULAMIN STRONY | POLITYKA PRYWATNOŚCI | POLITYKA PLIKÓW „COOKIES”
Aqua Planet 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja